Dzisiaj jest czwartek, 27 października 2016 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Kobieta jest idealną, bo jest kobietą. "

Turniej Akademii Siatkówki SOS

W czwartek, 27 października, rozpoczęły się na sali ZSG nr 2 w Kętach turnieje mini piłki siatkowej dla uczniów klas szkół podstawowych, rozgrywanych w ramach Akademii Siatkówki, powstałej we współpracy z PZPS i Gminą Kęty.

Szukamy skarbów jesieni

W słoneczny jesienny dzień, 24 października klasa 1a SP wybrała się na wycieczkę po najbliższej okolicy w poszukiwaniu skarbów jesieni.

Warsztaty z doradztwa zawodowego

Od kilku lat duży nacisk kładzie się w szkołach na przygotowanie uczniów do wyboru zawodu, poziomu i kierunku kształcenia adekwatnego do ich predyspozycji zawodowych. Służą temu m. in. zajęcia warsztatowe i zajęcia indywidualne z uczniami.

Gimnazjaliści na Targach Edukacyjnych

18 października uczniowie klas trzecich Gimnazjum uczestniczyli w zorganizowanych przez kęcki Dom Kultury, Targach Edukacyjnych.

Dzień Chłopca w klasie III A Gimnazjum

Klasa III A Gimnazjum Dzień Chłopaka obchodziła 5 października na godzinie wychowawczej. W prezencie chłopcy dostali spodenki podpisanie przez koleżanki z klasy i czekoladę.

Uczniowie klasy 1 SP uczestniczą w programie "Mały Mistrz"

Klasa I Szkoły Podstawowej bierze udział w programie pt " Mały Mistrz".

  • Turniej Akademii Siatkówki SOS

  • Szukamy skarbów jesieni

  • Warsztaty z doradztwa zawodowego

  • Gimnazjaliści na Targach Edukacyjnych

  • Dzień Chłopca w klasie III A Gimnazjum

  • Uczniowie klasy 1 SP uczestniczą w programie "Mały Mistrz"

Policyjne Zawody Pływackie "Pływacy na start"

W dniu 27.03.2013 r. na pływalni OSiR w Kętach odbyły się IX Policyjne Zawody Pływackie „Pływacy na start ”.

 

W zawodach wzięli udział uczniowie z poszczególnych szkół z naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dąbrowska Aleksandra, Michałowska Gabriela, Pękala Gabriela, Dźwigoń Antoni, Bienia Eryk, Klęczar Michał, Dźwigoń Zygmunt, Łukasik Patryk.

 

Największe sukcesy ze szkoły podstawowej osiągnęli: Pękala Gabriela – II miejsce w stylu grzbietowym oraz Dźwigoń Antoni – I miejsce w stylu grzbietowym. Z gimnazjum Zygmunt Dźwigoń zajął – II miejsce w stylu dowolnym oraz III miejsce w stylu motylkowym. W rywalizacji drużynowej ( sztafeta mieszana ), nasza szkoła zajęła IV miejsce.

 

Gratulujemy !

 

Piotr Pactwa