Dzisiaj jest czwartek, 18 września 2014 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Człowiek nie może żyć bez nieustannej ufności w coś nieśmiertelnego. "

Po raz pierwszy na basenie

W piątek rozpoczęły się zajęcia na basenie dla klas I-III Szkoły Podstawowej, na które z niecierpliwością czekały wszystkie dzieci. Wśród nich były też oczywiście i te najmłodsze.

Turniej Piłki Siatkowej Par

W sobotę 13 września na hali OSiR w Kętach od godzin porannych do późnego popołudnia Zarząd Klubu UMKS Kęczanin zorganizował dla społeczności gminnej i nie tylko Turniej Piłki Siatkowej Par.

V edycja Turnieju Premiera

10 września 2014 r. w godzinach dopołudniowych na orliku w Nowej Wsi rozegrano pierwszą eliminację Turnieju Orlikowego o Puchar Premiera Tuska w kategorii chłopców starszych (rocznik 2001-2002 z regulaminowym uwarunkowaniem: w każdej z drużyn mogło wystąpić tylko 3 zawodników grających w klubach ...

Piąta edycja Festiwalu „Wieś Pełna Skarbów”

Podczas piątej edycji Festiwalu „Wieś Pełna Skarbów”, który odbędzie się 20 września 2014 roku odbędzie się promocja publikacji „Opowieści z Doliny Soły”.

Piłkarska mini liga pod patronatem Dyrektora ZSG

W drugiej połowie sierpnia rozegrano, pod Patronatem Dyrektora Zespołu Szkolno Gimnazjalnego w Nowej Wsi, Pana Grzegorza Żaka, Piłkarską Mini Ligę dla Najmłodszych (dzieci z klas I-III oraz w wieku przedszkolnym).

PIłki nożne za udział w turnieju Coca - Cola Cup

Dzisiaj (11 września) bardzo miłą niespodzianką dla naszej szkoły okazała się przesyłka od organizatorów turnieju Coca - Cola Cup, bowiem zaplecze sportowe szkoły wzbogaciło się o dwie piłki nożne firmy Adidas.

  • Po raz pierwszy na basenie

  • Turniej Piłki Siatkowej Par

  • V edycja Turnieju Premiera

  • Piąta edycja Festiwalu „Wieś Pełna Skarbów”

  • Piłkarska mini liga pod patronatem Dyrektora ZSG

  • PIłki nożne za udział w turnieju Coca - Cola Cup

Policyjne Zawody Pływackie "Pływacy na start"

W dniu 27.03.2013 r. na pływalni OSiR w Kętach odbyły się IX Policyjne Zawody Pływackie „Pływacy na start ”.

 

W zawodach wzięli udział uczniowie z poszczególnych szkół z naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dąbrowska Aleksandra, Michałowska Gabriela, Pękala Gabriela, Dźwigoń Antoni, Bienia Eryk, Klęczar Michał, Dźwigoń Zygmunt, Łukasik Patryk.

 

Największe sukcesy ze szkoły podstawowej osiągnęli: Pękala Gabriela – II miejsce w stylu grzbietowym oraz Dźwigoń Antoni – I miejsce w stylu grzbietowym. Z gimnazjum Zygmunt Dźwigoń zajął – II miejsce w stylu dowolnym oraz III miejsce w stylu motylkowym. W rywalizacji drużynowej ( sztafeta mieszana ), nasza szkoła zajęła IV miejsce.

 

Gratulujemy !

 

Piotr Pactwa