Dzisiaj jest czwartek, 28 lipca 2016 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Prawdziwa wiedza to świadomość rozmiarów własnej ignorancji. "

Wycieczkowe wspomniena klasy 3B Gimanzjum

2 czerwca klasa IIIB Gimnazjum wyruszyła w ostatnią wspólną, dwudniową wyprawę tym razem do Zakopanego.  

Kółko informatyczne dla uczniów gimnazjum

Celem tych zajęć było pogłębianie wiedzy informatycznej, która sprzyja uczniom w ich ogólnym rozwoju, kształtowaniu umiejętności samodzielnego, logicznego myślenia oraz rozwijaniu zainteresowań i uzdolnień.

Przyjęcie uczniów klas pierwszych SP do szkolnej biblioteki

14 czerwca 2016 r. w obecności Dyrektora Szkoły p. Grzegorza Żaka, Wicedyrektor Szkoły p. Łucji Listwan odbyło się oficjalne przyjęcie uczniów klas I Szkoły Podstawowej do grona czytelników biblioteki szkolnej.

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego w 5b

Minął kolejny rok szkolny, a wraz z nim cotygodniowe zajęcia wyrównawcze z języka polskiego.

Projekt edukacyjny „Od tabliczki glinianej do książki elektronicznej”

„Habent sua fata libelli.” „I książki mają swój los.”   Projekt ukazujący dzieje książki zrealizowali Jakub Jończy i Gracjan Kuziów.  

szkolny kiermasz używanych podręczników

W środę 22.06.2016 r. w naszej szkole odbył się kiermasz używanych podręczników.

  • Wycieczkowe wspomniena klasy 3B Gimanzjum

  • Kółko informatyczne dla uczniów gimnazjum

  • Przyjęcie uczniów klas pierwszych SP do szkolnej biblioteki

  • Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego w 5b

  • Projekt edukacyjny „Od tabliczki glinianej do książki elektronicznej”

  • szkolny kiermasz używanych podręczników

Policyjne Zawody Pływackie "Pływacy na start"

W dniu 27.03.2013 r. na pływalni OSiR w Kętach odbyły się IX Policyjne Zawody Pływackie „Pływacy na start ”.

 

W zawodach wzięli udział uczniowie z poszczególnych szkół z naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dąbrowska Aleksandra, Michałowska Gabriela, Pękala Gabriela, Dźwigoń Antoni, Bienia Eryk, Klęczar Michał, Dźwigoń Zygmunt, Łukasik Patryk.

 

Największe sukcesy ze szkoły podstawowej osiągnęli: Pękala Gabriela – II miejsce w stylu grzbietowym oraz Dźwigoń Antoni – I miejsce w stylu grzbietowym. Z gimnazjum Zygmunt Dźwigoń zajął – II miejsce w stylu dowolnym oraz III miejsce w stylu motylkowym. W rywalizacji drużynowej ( sztafeta mieszana ), nasza szkoła zajęła IV miejsce.

 

Gratulujemy !

 

Piotr Pactwa