Dzisiaj jest sobota, 06 lutego 2016 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Osła i batem do galopu nie zmusisz. "

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

27 stycznia 1945 r. został wyzwolony obóz koncentracyjny Auschwitz – Birkenau. Rocznice oswobodzenia więźniów położonego w pobliżu naszej wsi miejsca zagłady połączono z obchodami uroczystości upamiętniającymi ofiary holokaustu.

ZAJĘCIA Z MATEMATYKI

W każdy wtorek organizowane są zajęcia matematyczne dla uczniów klas V Szkoły Podstawowej. Wszyscy chętnie bierzemy w nich udział.

„CZYŃ DOBRO CIERPIĄCYM”

Dzieci z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nowej Wsi działające w Samorządzie Uczniowskim, wspólnie p. Katarzyną Kajor-Suwałą (opiekunką Samorządu) z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz zbliżającego się Dnia Chorego postanowiły odwiedzić podopiecznych Śląskiego Centrum Opieki Długoterminowej i Rehabilita...

Łowcy Tajemnic na Zimowisku Hufca ZHP Kęty

Aż cztery osoby z naszej nowowiejskiej drużyny wzięły udział w tegorocznym harcerskim Zimowisku Hufca ZHP Kęty w Soblówce.

Karol Sordyl finalistą Małopolskiego Konkursu Geograficznego

Od 7 stycznia czyli dnia przeprowadzenia etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego, do którego zakwalifikował się uczeń klasy IIIA Karol Sordyl, z niecierpliwością oczekiwaliśmy na publikację ostatecznej listy tegorocznych finalistów.

Jasełka w naszej szkole

W piątek, tuż przed feriami, w naszej szkole w godzinach popołudniowych i wieczornych odbyło się spotkanie dla społeczności nowowiejskiej.

  • Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

  • ZAJĘCIA Z MATEMATYKI

  • „CZYŃ DOBRO CIERPIĄCYM”

  • Łowcy Tajemnic na Zimowisku Hufca ZHP Kęty

  • Karol Sordyl finalistą Małopolskiego Konkursu Geograficznego

  • Jasełka w naszej szkole

Policyjne Zawody Pływackie "Pływacy na start"

W dniu 27.03.2013 r. na pływalni OSiR w Kętach odbyły się IX Policyjne Zawody Pływackie „Pływacy na start ”.

 

W zawodach wzięli udział uczniowie z poszczególnych szkół z naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dąbrowska Aleksandra, Michałowska Gabriela, Pękala Gabriela, Dźwigoń Antoni, Bienia Eryk, Klęczar Michał, Dźwigoń Zygmunt, Łukasik Patryk.

 

Największe sukcesy ze szkoły podstawowej osiągnęli: Pękala Gabriela – II miejsce w stylu grzbietowym oraz Dźwigoń Antoni – I miejsce w stylu grzbietowym. Z gimnazjum Zygmunt Dźwigoń zajął – II miejsce w stylu dowolnym oraz III miejsce w stylu motylkowym. W rywalizacji drużynowej ( sztafeta mieszana ), nasza szkoła zajęła IV miejsce.

 

Gratulujemy !

 

Piotr Pactwa