Dzisiaj jest piątek, 06 maja 2016 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Cynik to człowiek, który zna cenę wszystkiego a nie zna wartości niczego. "

WITAJ, WITAJ MAJOWA JUTRZENKO…

29 kwietnia uczniowie z klas szóstych i II a SP przygotowali akademię, na której przypomnieli ważne historyczne wydarzenie jakim było uchwalenie Konstytucji Trzeciego Maja.

Lekcja poszanowania środowiska

Z okazji Dnia Ziemi, klasa 4a i 4b SP podczas lekcji przyrody posprzątała najbliższe otoczenie szkoły. Akcja „Sprzątanie Świata” odbyła się w dniu 26 i 28 kwietnia.

Program artystyczny dla przedszkolaków

Uczniowie klasy Ia, IVb oraz Vb Szkoły Podstawowej wraz z nauczycielkami przygotowali program artystyczny dla dzieci z Przedszkola w Nowej Wsi.  

Lekcja muzealna

27 kwietnia uczniowie klasy Via uczestniczyli w lekcji muzealnej w Muzeum im. Aleksandra Kłosińskiego w Kętach, którą poprowadził dr Andrzej Małysa. Tematem spotkania były Kęty w czasie II wojny światowej.

Podsumowanie Ogólnopolskiej Olimpiady dla klas I-III "Olimpusek"

W tym roku do Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek – Język angielski i Olimpusek – Edukacja wczesnoszkolna przystąpiło 13 uczniów klas trzecich.

KONKURS PRZYRODNICZO-ŁOWIECKI

10 uczniów z klas piątych SP wzięło udział w III Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo-Łowieckim, który odbył się w Szkole Podstawowej w Malcu w dniu 26 kwietnia 2016 r.

  • WITAJ, WITAJ MAJOWA JUTRZENKO…

  • Lekcja poszanowania środowiska

  • Program artystyczny dla przedszkolaków

  • Lekcja muzealna

  • Podsumowanie Ogólnopolskiej Olimpiady dla klas I-III "Olimpusek"

  • KONKURS PRZYRODNICZO-ŁOWIECKI

Policyjne Zawody Pływackie "Pływacy na start"

W dniu 27.03.2013 r. na pływalni OSiR w Kętach odbyły się IX Policyjne Zawody Pływackie „Pływacy na start ”.

 

W zawodach wzięli udział uczniowie z poszczególnych szkół z naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dąbrowska Aleksandra, Michałowska Gabriela, Pękala Gabriela, Dźwigoń Antoni, Bienia Eryk, Klęczar Michał, Dźwigoń Zygmunt, Łukasik Patryk.

 

Największe sukcesy ze szkoły podstawowej osiągnęli: Pękala Gabriela – II miejsce w stylu grzbietowym oraz Dźwigoń Antoni – I miejsce w stylu grzbietowym. Z gimnazjum Zygmunt Dźwigoń zajął – II miejsce w stylu dowolnym oraz III miejsce w stylu motylkowym. W rywalizacji drużynowej ( sztafeta mieszana ), nasza szkoła zajęła IV miejsce.

 

Gratulujemy !

 

Piotr Pactwa