Dzisiaj jest poniedziałek, 02 marca 2015 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Marność nad marnościami i wszystko marność. "

Zimowy spacer po Parku Niespodzianek w Ustroniu

Drugi tydzień ferii. W czwartek 26 lutego wyruszyliśmy na wycieczkę do Ustronia.

TURNIEJ SZACHOWY DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W środę, 18 lutego 2015 r. odbył się szkolny turniej szachowy dla uczniów szkoły podstawowej.

„ENGLISH IS EASY!”

Piątek, 13 lutego, okazał się szczęśliwym dniem dla Natalii Płonki (VIB), Alicji Dobosz (VIa) oraz Emilii Zątek (V). Dziewczęta wygrały szkolne eliminacje do V Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych o Puchar Dyrektora Zespołu-Szkolno-Gimnazjalnego nr 1 w Kętach.

Małopolski Konkurs Geograficzny - sukces naszego ucznia

Wysiłek naszego ucznia Karola Sordyla z klasy IIA Gimnazjum w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Geograficznego, który odbył się 28 stycznia w Suchej Beskidzkiej, nie poszedł na marne.

Bal Karnawałowy dla uczniów klas I – III SP

We wtorek,10 lutego 2015 roku o godz.14.00 w Szkole Podstawowej rozpoczął się Bal Karnawałowy dla uczniów klas I – III, przygotowany przez Samorząd Uczniowski SP.

Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej

W piątek 13 lutego uczennice naszej szkoły wzięły udział w Walentynkowym Turnieju Piłki Siatkowej w Andrychowie, gdzie rywalizowały z rówieśniczkami z Bielska, Oświęcimia, Kęt, Świnnej Poręby oraz Andrychowa.

  • Zimowy spacer po Parku Niespodzianek w Ustroniu

  • TURNIEJ SZACHOWY DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

  • „ENGLISH IS EASY!”

  • Małopolski Konkurs Geograficzny - sukces naszego ucznia

  • Bal Karnawałowy dla uczniów klas I – III SP

  • Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej

Policyjne Zawody Pływackie "Pływacy na start"

W dniu 27.03.2013 r. na pływalni OSiR w Kętach odbyły się IX Policyjne Zawody Pływackie „Pływacy na start ”.

 

W zawodach wzięli udział uczniowie z poszczególnych szkół z naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dąbrowska Aleksandra, Michałowska Gabriela, Pękala Gabriela, Dźwigoń Antoni, Bienia Eryk, Klęczar Michał, Dźwigoń Zygmunt, Łukasik Patryk.

 

Największe sukcesy ze szkoły podstawowej osiągnęli: Pękala Gabriela – II miejsce w stylu grzbietowym oraz Dźwigoń Antoni – I miejsce w stylu grzbietowym. Z gimnazjum Zygmunt Dźwigoń zajął – II miejsce w stylu dowolnym oraz III miejsce w stylu motylkowym. W rywalizacji drużynowej ( sztafeta mieszana ), nasza szkoła zajęła IV miejsce.

 

Gratulujemy !

 

Piotr Pactwa