Dzisiaj jest wtorek, 28 kwietnia 2015 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Raz obróciwszy się, już tylko przed siebie zwraca oczy, bo wie, że przeraźliwy diabeł tuż za nim stale kroczy. "

II Gminny Konkurs ekologiczno–przyrodniczy

23 kwietnia 2015 r. odbył się Konkurs ekologiczno-przyrodniczy, w którym wzięły udział Kinga Bereta, Daria Bies i Emilia Zątek z kl. V SP.  

DZIEŃ OTWARTY W NASZYM GIMNAZJUM

W piątek, 24. kwietnia 2015 w ramach Dnia Otwartego gościliśmy uczniów z kl. V i VI ze Szkoły Podstawowej w Malcu wraz z opiekunami oraz Panią Dyrektor – Renatą Łuszczek.

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015

W dniach 21 – 23 kwietnia 2015r. odbył się egzamin gimnazjalny.

Czas podsumowań, czas pożegnań…

Czwartek, 16 kwietnia, był ostatnim dniem pobytu w Polsce naszych gości z Holandii.

Pozalekcyjny wyjazd do kina

W sobotę – 18 kwietnia, 26 uczniów klas I - VI ze Szkoły Podstawowej wyjechało do Planet Cinema w Oświęcimiu na animowaną komedię w 3D pt. „Dom”.

Wizyta niecodziennego gościa

Rafael Andrade, bo tak ma na imię młody człowiek - rodowity Brazylijczyk, mieszkaniec Rio de Janeiro, który w poniedziałek (20 kwietnia) odwiedził naszą szkołę, aby pokazać nam kawałek swojego pięknego kraju, poprzez taniec.

  • II Gminny Konkurs ekologiczno–przyrodniczy

  • DZIEŃ OTWARTY W NASZYM GIMNAZJUM

  • EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015

  • Czas podsumowań, czas pożegnań…

  • Pozalekcyjny wyjazd do kina

  • Wizyta niecodziennego gościa

Policyjne Zawody Pływackie "Pływacy na start"

W dniu 27.03.2013 r. na pływalni OSiR w Kętach odbyły się IX Policyjne Zawody Pływackie „Pływacy na start ”.

 

W zawodach wzięli udział uczniowie z poszczególnych szkół z naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dąbrowska Aleksandra, Michałowska Gabriela, Pękala Gabriela, Dźwigoń Antoni, Bienia Eryk, Klęczar Michał, Dźwigoń Zygmunt, Łukasik Patryk.

 

Największe sukcesy ze szkoły podstawowej osiągnęli: Pękala Gabriela – II miejsce w stylu grzbietowym oraz Dźwigoń Antoni – I miejsce w stylu grzbietowym. Z gimnazjum Zygmunt Dźwigoń zajął – II miejsce w stylu dowolnym oraz III miejsce w stylu motylkowym. W rywalizacji drużynowej ( sztafeta mieszana ), nasza szkoła zajęła IV miejsce.

 

Gratulujemy !

 

Piotr Pactwa